17-transports

Transports

Visām ieinteresētajām personām, kas ietilpst transporta pakalpojumu ķēdē, ir jāievēro stingri noteikumi lai droši nogādātu pasažierus un preces plānotajā galamērķī.

Bureau Veritas piedāvā pakalpojumus, kas ļauj sasniegt augstākos kvalitātes un drošības standartus.

Mūsdienu globalizētajā ekonomikā konteineri ir kļuvuši par vienu no galvenajiem transporta instrumentiem. Drošība ir galvenā prioritāte, pārvadājot preces, īpaši bīstamām kravām. Tāpēc konteineru un cisternu piegādātājiem ir jāatbilst stingrām prasībām, ko paredz nacionālie un starptautiskie kravu pārvadāšanas noteikumi, kā arī prasībām, ko nosaka klienti un pati nozare. Šī iemesla dēļ mūsu klientiem ir nepieciešami pārbaudes un klasifikācijas pakalpojumi, kas atbilst viņu individuālajām vajadzībām, neatkarīgi no tā, kur pasaulē viņi atrodas konkrētajā brīdī un kad tie jāveic.

Bureau Veritas Latvia ir pieredze transporta un iekraušanas aprīkojuma, tai skaitā ostas krānu, konteineru trešās puses neatkarīgu novērtējumu veikšanā (third part assurance service), sākot no to ražošanas līdz piegādei un uzstādīšanai. 

Piedāvājam veikt Vadības sistēmu sertifikāciju gan transporta līdzekļu ražotājiem, gan transporta pakalpojumu sniedzējiem, gan uzņēmumiem infrastruktūras izveidē un tās uzturēšanas procesā.