contact-us

Kontakti

Esiet laipni aicināti sazināties ar Bureau Veritas Latvia

Adrese:
  • Duntes iela 17a, Rīga, LV-1005
  • Tālrunis: + 371 67323246; + 371 67454147 (inspekcija)
  • Fakss: + 371 67321730
  • E-pasts: riga@lv.bureauveritas.com
  • Darba laiks darba dienās: 9:00 – 17:30

Bureau Veritas Latvia darbinieki

Administrācija

Iveta Lazdiņa – valdes locekle
iveta.lazdina@bureauveritas.com

Jeļena Babiča – galvenā grāmatvede
jelena.babica@bureauveritas.com

Gunita Kaminska – biroja administratore, jūras nodaļas asistente
gunita.kaminska@bureauveritas.com

Apmācības

Anda Zembaka - apmācību vadītāja
anda.zembaka@bureauveritas.com      

Sertifikācija – B2B klientu apkalpošana

Andrejs Boka - klientu menedžeris
andrejs.boka@bureauveritas.com

Ingrīda Labsvīra - klientu menedžere
ingrida.labsvira@bureauveritas.com                                   

Māris Lācis - klientu menedžeris
maris.lacis@bureauveritas.com                                

Žanete Priede - sertifikācijas asistente, plānotāja
zanete.priede@bureauveritas.com                       

Irma Mamontova - sertifikācijas asistente, plānotāja
irma.mamontova@bureauveritas.com                                   

Sertifikācija – Auditori

Sandra Jaunzema – Sertifikācijas izpildes  menedžere, SEG, CHP vadošā verificētāja, vadošā auditore
sandra.jaunzema@bureauveritas.com

Iveta Mežinska - Tehniskā vadītāja, vadošā auditore  
iveta.mezinska@bureauveritas.com

Andris Trifanovs - vadošais auditors, SEG vadošais verificētājs                                             
andris.trifanovs@bureauveritas.com      

Juris Mauriņš - vadošais auditors
juris.maurins@bureauveritas.com                   

Kristīne Nemirska –  vadošā auditore
kristine.nemirska@bureauveritas.com

Sarmīte Zoltnere - vadošā auditore  
sarmite.zoltnere@bureauveritas.com        

Gints Nikolajevs – vadošais auditors
gints.nikolajevs@bureauveritas.com   

Rasma Ūdre - vadošā auditore
rasma.udre@bureauveritas.com

Olga Špona - vadošā auditore
olga.spona@bureauveritas.com   

Rūpniecības nodaļa

Normunds Ozols –  tehniskais vadītājs, vadošais auditors
normunds.ozols@bureauveritas.com    

Didzis Raits - rūpniecības nodaļas eksperts, vadošais auditors
didzis.raits@bureauveritas.com     

Ģirts Tobijs - rūpniecības nodaļas projektu vadītājs, vadošais auditors
girts.tobijs@bureauveritas.com           

Lelde Igaune - rūpniecības nodaļas klientu menedžere
lelde.igaune@bureauveritas.com        

Mārīte Damberga - rūpniecības un inspekciju nodaļu izpildes vadītāja
marite.damberga@bureauveritas.com

Inspekciju nodaļa

Māris Ločmelis - Inspekciju nodaļas vadītājs
maris.locmelis@bureauveritas.com    

Jūras nodaļa

Oskars Atslēdziņš – jūras nodaļas tehniskais eksperts, auditors
oskars.atsledzins@bureauveritas.com   

Aleksandrs Kravčenko - jūras nodaļas tehniskais eksperts
aleksandrs.kravcenko@bureauveritas.com