39-paterina-precu-novertejums

Patēriņa preču novērtējums

Bureau Veritas patēriņa preču pakalpojumu nodaļa ir pasaulē vadošais kvalitātes nodrošināšanas un atbilstības nodrošināšanas pakalpojumu sniedzējs ražotājiem, izplatītājiem un mazumtirgotājiem.

Pieaugot konkurencei un pieprasījumam pēc kvalitātes un ilgtspējības no patērētāju puses ir svarīgi nodrošināt kvalitāti un atbilstību visā produkta dzīves ciklā no izstrādātāja puses līdz patērētājam.

Patēriņa preču pārbaude ir mazumtirdzniecības tirgū pārdoto preču novērtēšana. Pārbaudot, var noteikt:

  • vai produkti atbilst normatīvajām prasībām un nozares standartiem
  • kā produkts kalpos patērētājam
  • kā tas izcelsies starp konkurentu produktiem

Pielāgojot atbilstošu produktu testēšanas programmu, jūs varēsiet labāk pārvaldīt riskus un aizsargāt sava uzņēmuma zīmolu.

Visaptveroši (kvalitātes, atbilstība likumdošanas un drošības prasībām) pakalpojumi ir pieejami plašam patēriņa preču klāstam (tekstilizstrādājumi, rotaļlietas un mazuļu izstrādājumi, elektrība un elektronika, cietās preces, kosmētikas un veselības, sadzīves, pārtikas un skaistumkopšanas līdzekļi, apavi, viedie izstrādājumi un automobiļu izstrādājumi) visā to piegādes ķēdē.

BUREAU VERITAS EKSPERTI PATĒRĒTĀJU PRODUKTU TESTĒŠANAS PAKALPOJUMOS

Bureau Veritas  ir pasaules mēroga līderis testēšanas, inspekciju un sertifikācijas (TIC) pakalpojumu jomā. Bureau Veritas  ir pārstāvniecības 140 valstīs un vairāk nekā 190 gadu ilga praktiskā darba pieredze.

Bureau Veritas sadarbojas ar mazumtirgotājiem un ražotājiem, lai sniegtu plašu patēriņa preču pakalpojumu klāstu kvalitātes, drošības, vides aizsardzības un sociālās atbildības jomā. Atbilstības novērtējuma pakalpojumi palīdz uzlabot produktu kvalitāti, vienlaikus atbalstot tirgus ātrumu, rentabilitāti un zīmola taisnīgumu visā piegādes ķēdē.