30-kvalitate-vide-darba-drosiba

Kvalitāte, darba drošība, vide

SERTIFICĒJOT VADĪBAS SISTĒMAS, PALIELINIET  UZŅĒMUMA  VĒRTĪBU UN PILNVEIDOJIET SAVU DARBĪBU

Bureau Veritas kā neatkarīga atbilstības vērtēšanas organizācija  piedāvā plašu sertifikācijas un atbilstības novērtējumu pakalpojumu klāstu. Mūsu mērķis ir apliecināt Jūsu organizācijas atbilstību Jūsu izvēlētā viena vai vairāku standartu prasībām.

Sertifikācijas un audita pakalpojumi ir piemēroti visu veidu organizācijās, gan lielās un mazās, gan strādājot privātā  un valsts sektorā. Bureau Veritas  veiktais  novērtējums (sertifikācija) ir unikāls biznesa aktīvs, un tas Jums dod reālas konkurences priekšrocības.

Kā pasaules līderis Bureau Veritas piedāvā plašu akreditētu sertifikācijas pakalpojumu klāstu, kas ir piemēroti dažādām klientu prasībām kvalitātes, darba drošības, vides aizsardzības un sociālās atbildības jomā, kā arī atbilstoši specifiskām nozares prasībām.

Integrējiet vairākas vadības sistēmas, taupot laika  un finanšu resursus, kā arī optimizējot organizācijas efektivitāti!

Vai vēlaties būt pārliecināti, ka Jūsu organizācijas vadības sistēma atbilst noteiktiem starptautiskiem vides, kvalitātes un darba drošības standartiem?

Bureau Veritas Latvia piedāvā integrēta audita risinājumus, lai apliecinātu Jūsu uzņēmuma atbilstību pasaulē pazīstamākajiem standartiem - ISO 9001, ISO 14001 un ISO 45001, kā arī daudziem citiem.

Integrēta vadības sistēma uzlabo jūsu biznesa efektivitāti.