bureau-veritas-ieklauts-s-p-global-sustainability-yearbook-2024

News

Bureau Veritas iekļauts S&P Global Sustainability Yearbook 2024

9. Feb. 2024

Bureau Veritas ir lepni un pagodināti, ka esam iekļauti S&P Global Sustainability Yearbook 2024 starp 1% S&P Global CSA Top 1% profesionālo pakalpojumu nozarē.

Ilgtspēja vienmēr ir bijusi mūsu vēsturē un mūsu DNS. Tā ir iestrādāta mūsu kultūrā, mūsu stratēģijā, visā mūsu organizācijā un visos mūsu uzņēmumos.

Mēs kā uzņēmums esam apņēmušies ar atbildīgu rīcību veidot labāku pasauli. Tas nozīmē, ka mēs katru dienu sniedzam ieguldījumu labākas darbavietas, labākas vides un labākas uzņēmējdarbības prakses veidošanā.

S&P Ilgtspējas gadagrāmatā tiek apbalvoti uzņēmumi, kas, sagrupēti pa nozarēm, ir demonstrējuši spēcīgu korporatīvo ilgtspēju.

Lai tiktu iekļauti Gadagrāmatā, uzņēmumi tiek atlasīti, pamatojoties uz to iegūto punktu skaitu S&P Global 2023 Corporate Sustainability Assessment jeb CSA Score. Tiem jābūt 15 % labāko rezultātu savā nozarē. Tiem arī jāsasniedz S&P Global Sustainability Score rādītājs, kas nepārsniedz 30 % no savas nozares uzņēmumu labākajiem rādītājiem.

2023. gadā Bureau Veritas jau piekto gadu pēc kārtas ierindojās starp Dow Jones Ilgtspējas indeksa visaugstākos rādītājus uzrādījušajiem uzņēmumiem. Bureau Veritas ierindojās pirmajā vietā S&P Globālajā korporatīvās ilgtspējas novērtējumā (CSA) profesionālo pakalpojumu nozares kategorijā, kas ietver TIC nozari, ar 83/100 punktiem 168 uzņēmumu vidū.

Papildus informācija BV grupas mājas lapā.