Shell_Supply-R_LinkedIn

Ziņas

Bureau Veritas ievieš Supply-R piegādes ķēdes novērtējuma risinājumu, pabeidzot savu pirmo Shell pilotprojektu

13. Maijs. 2021

Supply-R ir risku pārvaldības risinājums, lai veicinātu piegādes ķēžu atbildību un uzticamību.

Bureau Veritas, pasaules līderis testēšanā, inspekcijās un sertifikācijā, un Shell, enerģētikas un naftas-ķīmijas uzņēmumu globālā grupa, paziņo par sava Supply-R pilotprojekta, kurš tika veikts 2021. gada pirmajā ceturksnī, sekmīgu pabeigšanu.

Supply-R, kuru Bureau Veritas izstrādāja un uzsāka 2010. gadā, ir digitāla platforma un piegādes ķēžu risku pārvaldības risinājums, kas izveidots, lai veicinātu biznesa nepārtrauktību un novērtētu piegādes ķēžu elastīgumu. Pilotprojekts palīdz ieviest risinājumu soli pa solim. Tas ļaus Bureau Veritas pielāgot risinājumu un izstrādāt visergonomiskākos informācijas paneļus, kuri efektīvi kalpos gan operatīvām komandām, gan izpildes vadībai.

Supply-R ar Shell iesaistību ir pats pirmais projekts. Pilotprijekta rezultātā Bureau Veritas ir optimizējis izpildes procesu un uzlabojis risku metodoloģiju.

“Pašlaik uzņēmumi vēlas redzēt pilnu paredzamo risku ainu saistībā ar viņu piegādes ķēdēm, ņemot vērā faktu, ka ārējie faktori var radīt pārrāvumu. Tiem ir jāizveido un jāievieš jaunus procesus, kuri varētu piefiksēt pagātnes problēmas un nodrošināt savas organizācijas normālu funkcionēšanu nākotnē. Ar Supply-R mēs piedāvājam pielāgojamu modulāru struktūru, kas pievērš uzmanību kritiskiem elementiem elastīgā piegādes ķēdē, tādiem kā biznesa nepārtrauktība, tehniskās iespējas, HSE, datu integritāte & informācijas drošība, un loģistikas & uzskaites prakses” saka Bruno Ferreyra, Bureau Veritas Naftas & Gāzes Globālo Pakalpojumu Līnijas Vadītājs. “Mums ir liels prieks, ka esam pabeiguši mūsu pašu pirmo pilotprojektu ar Shell, izmantojot konstruktīvu un kolaboratīvu pieeju, kas apliecinājusi mūsu risinājuma potenciālu.”

Ar Shell iesaistīšanos izpildītais pilotprojekts sniedza uzņēmuma specifisko risku profila definīciju un audita kontroles lapu. Bureau Veritas veica neatkarīgu klātienes verifikāciju rūpnīcās dažādās valstīs vairākām Shell piegādātām produktu līnijām. Liels skaits auditu un atbilstošo ziņojumu tika pabeigti rekordīsā laikā. Pilotprojekta rezultātā tika iegūts pielāgots risku indekss un tiešsaistes informācijas panelis, lai vizualizētu katra piegādātāja risku profilus un sniegtu kopēju novērtējumu ar elastības indeksa palīdzību.

“Mūsu pašreizējiem esošajiem resursiem un mūsu projektiem, kas veido nākotni, visiem ir nepieciešama piegādes ķēde, kura darbojas droši un konkurētspējīgi. Ar Shell, līdzsvarojot procesu digitalizāciju mūsu darbībās visā pasaulē un izmantojot holistisku metodoloģiju, mēs varam optimizēt risku pārvaldības procesus un pārvaldīt mūsu piegādes ķēdi globālā līmenī” piebilst James Haug, Shell Sistēmu Inženierijas Ģenerāldirektors un Inženierijas Pārvaldības & Kvalitātes Globālai Vadītājs. “Mūsu ilgstošā sadarbība ar Bureau Veritas palīdzēja testēt viņu modeli reālos apstākļos, auditējot un novērtējot atlasītos galvenos piegādātājus. Šis process ļāva mums ātri iegūt pielāgotu risku novērtējuma paraugu, kas pamatojās uz riskiem balstītu Bureau Veritas metodoloģiju un patstāvīgi uz vietas savāktiem datiem.

Vispārēji mūsu piegādātāju darbība ir apmierinoša, un Supply-R atklāja mums jaunas jomas, lai nemitīgi tās uzlabotu kopā ar piegādes ķēžu partneriem. Supply-R informācijas panelis ir intuitīvs un pilnīgs, un var nodrošināt iedziļināšanos specifiskās jomās un atziņās. Tas ir laba risinājuma rīks mūsu uzdevumam pārvaldīt pieaugošo piegādātāju skaitu.”

21 ir digitāla platforma un piegādes ķēžu riska pārvaldības risinājums, kas dod iespēju uzņēmumiem novērtēt, vai viņu piegādes ķēdes ir pietiekami elastīgas un izturīgas, lai tiktu galā ar vislielākajiem pārrāvumiem un uzlabotu savu elastību. Šis risinājums palīdz nemitīgi aizsargāt biznesu, detalizēti izplānojot uzņēmumu piegādes ķēdes, lai tām nodrošinātu pilnīgu kontroli pār produkciju un veicinātu iepirkumu avotu atsaucību un uzticamību. Tas atbalsta risku pārvaldības procesus, kas saistīti ar piegādātāju lielajiem portfeļiem, kuri atrodas dažādos ģeogrāfiskos reģionos. Tas ietver piegādes ķēdei pielāgotu riska novērtējumu, kas balstīts uz datiem, kuri savākti uz vietas no kritisko piegādātāju neatkarīgām klātienes verifikācijām. Visa informācija ir savākta un konsolidēta, izmantojot digitālo platformu, nodrošinot pilnīgu caurskatāmību detalizācijas līmenī, kas nepieciešama, lai sekmētu labākus biznesa lēmumus un samazinātu nepietiekamības risku.

Par Bureau Veritas

Bureau Veritas ir testēšanas, inspekciju un sertifikācijas pakalpojumu pasaules līderis. Grupā, kas dibināta 1828. gadā, strādā 75,000 darbinieku vairāk kā 1,600 birojos un laboratorijās visā pasaulē. Bureau Veritas palīdz saviem klientiem uzlabot savu darbību, piedāvājot pakalpojumus un inovatīvus risinājumus, lai nodrošinātu, ka viņu resursi, produkti, infrastruktūra un procesi atbilstu standartiem un noteikumiem kvalitātes, darba drošuma, vides aizsardzības un sociālās atbildības jomās.

Bureau Veritas kotējas Euronext Paris un pieder pie Next 20 indeksa. Sadaļa A, ISIN kods FR 0006174348, biržas simbols: BVI. Sīkākai informācijai apmeklējiet www.bureauveritas.com, un sekojiet mums Twitter (@bureauveritas) un LinkedIn.

Par Shell

Royal Dutch Shell plc ir dibināts Anglijā un Velsā, ar galveno mītni Hāgā un kotējas Londonas, Amsterdamas un Ņujorkas biržās. Shell uzņēmumi darbojas vairāk kā 70 valstīs un teritorijās biznesa jomās, kas ietver naftas un gāzes izpēti un ražošanu; šķidrās dabiskās gāzes ražošanu un mārketingu un gāzes sašķidrināšanu; naftas un ķīmisko produktu ražošanu, mārketingu un piegādi un atjaunojamās enerģijas projektus. Sīkākai informācijai apmeklējiet www.shell.com.