EN 15085-2:2007

Ziņas

Bureau Veritas izsniedz vienu no pirmajiem latvijā EN15085-2:2007 atbilstības sertifikātiem

6. Maijs. 2019

Aprīļa sākumā tika veiksmīgi noslēgts East Metal SIA sertifikācijas audits, saskaņā ar Eiropas kvalitātes standarta EN 15085-2:2007 prasībām. Audita rezultātā uzņēmums EAST METAL tika atzīts par atbilstošu standarta prasībām un ieguva sertifikātu, kurš ir derīgs trīs gadus.
Trīs gadu garumā Bureau Veritas Latvia nodrošinās Klientam informācijas atbalstu, savlaicīgu plānošanu un auditēšanu, piesaistot augsti kvalificētus speciālistus.

Bureau Veritas Latvia ir starptautisks sertifikācijas uzņēmums, kuras biroji atrodas 140 pasaules valstīs. Tas dod mums iespēju ātri reaģēt uz sadarbības partneru pieprasījumiem un atrast iespējami labāko risinājumu ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs. Bureau Veritas darbības neatņemama sastāvdaļa ir nepārtraukta pieredzes un intelektuālo resursu savstarpējā apmaiņa. Tā piemēram, minētā sertifikācijas projekta īstenošanai, tika veikta Bureau Veritas Latvia biroja un Bureau Veritas Italy biroja veiksmīga un ātra sadarbība, kā rezultātā tika sasniegts Klientam vēlamais rezultāts. Mūsu speciālisti ar atbildību un precizitāti  analizēja no Klienta iegūto informāciju, tad ātras iekšējās komunikācijas starp Bureau Veritas birojiem rezultātā tika atrasts atbilstošas kvalifikācijas auditors un saskaņots audita datums. Audits notika divās Klienta ražotnēs  – Daugavpilī un Dobelē.

Tagad mūsu Sadarbības partneris East Metal SIA un Bureau Veritas Latvia var lepoties ar sasniegto rezultātu- ar vienu no pirmajiem Latvijā izsniegtajiem sertifikātiem EN 15085-2:2007  ar darbības sfēru Dzelzceļa aprīkojums. Dzelzceļa ritekļu un to sastāvdaļu metināšana. 2. daļa: Kvalitātes prasības un metināšanas organizāciju sertificēšana!