bv-news-24112023

News

Bureau Veritas Latvia profesionāļu komandā izaugsme!

24. Nov. 2023

No 21. novembra par Sertifikācijas nodaļas vadītāju apstiprināta Iveta Mežinska, savukārt Māris Lācis apstiprināts par Sertifikācijas nodaļas pārdošanas vadītāju.

Iveta Mežinska, pildot Sertifikācijas  struktūrvienības vadītājas pienākumus, pārraudzīs auditoru komandas ikdienas darbību. Ivetas pārziņā ir Bureau Veritas Latvia veikto sertifikācijas procesu sekmīga pārvaldība un attīstība. Iveta turpina veikt pienākumus kā Tehniskā vadītāja, pārraugot un koordinējot sadarbību ar akreditācijas birojiem un uzraugot akreditācijas prasību izpildi.

Māris Lācis, jaunais Sertifikācijas nodaļas pārdošanas vadītājs, vadīs Bureau Veritas Latvia sertifikācijas pārdošanas komandu. Māra pārziņā ir ne tikai pārdošanas komandas darba ikdienas pārraudzīšana, bet arī jaunu biznesa iniciatīvu ieviešana, strādājot ar ilggadīgiem Bureau Veritas Latvia Sertifikācijas nodaļas klientiem. 

Abi kolēģi ir savas jomas profesionāļi ar ilggadēju pieredzi Sertifikācijas pakalpojumos, darbojoties Bureau Veritas Latvia komandā. Jaunās atbildības jomas stiprinās Bureau Veritas Latvia komandas spēju nodrošināt saviem klientiem kvalitatīvus pakalpojumus, atbilstoši katra klienta vajadzībām.

 

Lai veiksmīga turpmākā attīstība!

Bureau Veritas Latvia