bv-sanem-5-novertejumu-022024

News

Bureau Veritas saņem 5-zvaigžņu novērtējumu pārtikas produktu sertifikācijā

20. Feb. 2024

Kā pasaules līderis testēšanas, pārbaudes un sertificēšanas jomā mēs lepojamies ar to, ka esam ieguvuši vairākas akreditācijas dažādās nozarēs, kas apliecina mūsu pakalpojumu kvalitāti, drošību un precizitāti. Tagad mēs varam pievienot prestižo piecu zvaigžņu novērtējumu BRCGS sertifikācijai, kas ir vēl viens iemesls, lai klienti pārtikas nozarē uzticētos Bureau Veritas.

BRCGS ir atzīta Pasaules pārtikas nekaitīguma iniciatīva (GFSI), un to kā daļu no piegādātāju apstiprināšanas procesa atzīst mazumtirgotāji, pārtikas pakalpojumu uzņēmumi un lielākie pārtikas ražotāji visā pasaulē. Mūsu specializētā sertifikācijas komanda sadarbojas ar klientiem pārtikas nozarē, lai veiktu auditus, kas palīdz iegūt un uzturēt sertifikāciju atbilstoši BRCGS globālajiem standartiem, kas ietver pārtikas nekaitīgumu, iepakojuma materiālus, uzglabāšanu un izplatīšanu.

Lai nodrošinātu pārredzamību, BRCGS piešķir tādām sertifikācijas iestādēm kā Bureau Veritas zvaigžņu vērtējumu no vienas līdz piecām zvaigznītēm atkarībā no to vispārējā pakalpojumu sniegšanas līmeņa. Novērtējumā tiek ņemta vērā audita ziņojumu kvalitāte, protokola atbilstība, auditoru kompetence un tehniskās zināšanas, kopējā audita pieredze un klientu iesaistīšana.

Pēc ievērojamas izaugsmes un uzlabojumu perioda mūsu pārtikas produktu sertifikācijas jomā mēs esam gandarīti par to, ka esam ieguvuši augstāko piecu zvaigžņu novērtējumu.

Vairāk informācija par BRCGS novērtējumu Bureau Veritas globālajā tīmekļa vietnē: Bureau Veritas Certification

Bureau Veritas Latvijas komandai ir ilggadēja pieredze BRCGS auditu veikšanā arī Latvijas pārtikas ražošanas uzņēmumos. Esam gandarīti par globālo kopējo novērtējumu, priecājamies kopā ar kolēģiem!

Ja vēlaties uzzināt par iespējām Latvijas pārtikas ražošanas uzņēmumiem veikt BRCGS sertifikāciju, sazinieties ar mūsu sertifikācijas nodaļu: Māris Lācis (maris.lacis@burauveritas.com). Esam gatavi dalīties ar savu pieredzi un kompetenci, sniedzot augstākā līmeņa pakalpojumus ne tikai pasaules mērogā, bet arī Latvijā!

Lai veiksmīga sadarbība un nozares attīstība!
Bureau Veritas Latvia